Me    o     Thinspirations     o   Diets    o    Other

December 2010

Happy New Year!!

31. december 2010 at 11:42 | Dee - Dee |  Me
mynewchange


Už je tu ten nový rok. Tenhle rok utekl celkem dost rychle. Ale za tento rok, jsem strašněěě ráda. Tenhle rok, mě zbavil 11 kg:). Ani tomu nemůžu uvěřit.. Nechápu, jak jsem mohla být o 11 KG TĚŽŠÍ! :D Hrůza. Jsem ráda, že jsem to nevzdala a kvůli toho, to nevzdám ani teď. Těch 55 dám. :) Vím to. Ať už později, nebo dřív. Od ledna zase začínám trénovat a chodit do fitka. Jen se bojím, jak teď hubnu, jestli to není kvuli svalům. Protože mi příjde, že je už nemám tak tvrdé a ták.:D:) Ale to se zlepší. Jinak ještě dneska uvidíte v mém jídelníčku zas cukroví, protože mi příjde prostě škoda vyhodit to, navíc když není celé polité čokoládou a ták. Ale od zítřka ho tam už vidět nechci. Babička dneska dělá "slavnostní oběd", takže jí taky nebudu odmlouvat a dám si to i s polívkou. Dnešek prostě bude takový.. volnější. Budu se bavit:) a nebudu si to kazit nějakým jídlem. Když dostanu chuť, tak si vemu, ale fakt jenom trochu. :D:)

Předsevzetí do nového roku?:D..
- Zhubnout na těch 55 a kdyby se mi furt něco nezdálo, tak nejmíň na 50:D. Ale níž u nejdu.
- Udržovat si váhu
- Chodit pravidelně cvičit a trénovat (volejbal)
- Učit se.:D
-  Bavit se
- Starat se o vzhled:D.. (Nehty, vlasy apod.):D
- Uklízet a pomáhat s domácími pracemi (Mami, buď ráda:D..)

To by mohlo být tak vše.:DD
Dneska jdu nakonec ASI na bowling a nakonec někam pařit.

930 Activie Bílá + 3 Linecké - Há!:D
1300 Kuřecí Vývar + Bramborová Kaše (né moc:D..) + Takový menší plátek Kuřecí Rolády + Asi půlka broskve z kompotu (Nebylo toho tak hodně jak to vypadá:D Babička zas brblala, že nic nejím:D)


Jinak všem šťastný nový rok a ať vám v něm výjde to, co si přejete;)

30. Prosinec:)

30. december 2010 at 16:28 | Dee - Dee |  Me
Už zítra!:) a pak nový rok.:) Těším se!!:D Co vy? Jaké máte plány na silvestra? Půjdete někam pařit, nebo spíš zůstanete v klidu doma?:D..:)

Jinak, to cukroví v mém jídelníčku.. dovolila jsem si ho max. ráno na snídani, takže si myslím, že to není tak hrozný:D.

930 Mléko + Nestlé Fitness (Dneska jsem si nasypala míň) + 2 Linecké
1410 Zapečená Brokolice + Pár brambor + Trochu zeleniny
1615 Cca Půlka banánu

29. Prosinec

29. december 2010 at 13:46 | Dee - Dee |  Me
ááhoj:) dneska se cítím fájn:D. Šla jsem zanést kámošce sešity a potkala její mamku a ona "Jéé Ahoj. Už si doma? Jee a nějaká vyhublá! Ale ty to zaty svátky určitě doženeš":D No super!:D..

Pak jsem šla domů, mamka udělala pangasiuse a teď pojedeem nakupovat do new yorkeru. Neskutečně se těším:). Há:D:)

940 Activie Bílá + 2 Linecké + 2 Takové menší cukroví (prý bez cukru) + 1 bábovička:D..
1330 Pangasius + Pár Brambor + Okurka
1730 Vařená Kukuřice + Do toho nakrájeno pár kousků pangasiuse:D.. (taková miska, ale bylo to dobré)

Mám dvě nové trička, jedno S a druhé M!:D a mikinu M a jeans:). Ty kalhoty jsou úplně úple na nohy, ale příjde mi, že v nich mám větší břicho:D.

Potřebuju poradit:D

28. december 2010 at 16:18 | Dee - Dee |  Me
http://4.bp.blogspot.com/_ijU8xX9PNM4/TQNjp8oTRbI/AAAAAAAAPWo/oZem7yo7htQ/s400/387848787.jpg

Zaprvé. Potřebuju poradit:D a zadruhé děkuju moc, za pěkné komentáře. Dneska se zas cítím o něco líp.

A k tomu zaprvé. Zas mi klesla váha (ano, skáču radostí.) 58. Ale jak to?? Předtím jsem běhala a sportovala všemožně a taky jedla asi tak stéjně, možná i zdravěji.. Asi to má pozdější účinnek. Jinak už jsem "TO" nedostala skoro dva měsíce:/. A někdy když se vzbudím a zvednu se, udělá se mi černo před očima, ale naštěstí jenom na chvíli. (Mívala jsem to i předtím jak jsem byla nemocná.) Myslíte, že to souvisí s tím hubnutím? A je zdravé zhubnout za 5 měsíců víc jak 10 kg?:D:) Dneska jdu hráát pinéc a byla jsem konečně na procházce:D:). Takže fájn.:)

840 Nestlé Fitness + Mlíko
1250 Houbová Omáčka + Rýže + Nějaký kousek masa (nejspíš krutí:D)
1640 (BUDE) 1 Krajíc Chleba + Fitto (Nízkotučný tavený sýr)

Dneska jsem si opisovala sešity:D Bylo toho moc, ale ještě mě jeden čeká:/. No vlastně možná i víc, než jeden. Ale opisovala jsem si je v obýváku. Máme tam cukroví na takovém velkém talíři. Ono to tak krásně vonělo!!áá:D♥. Nezdá se vám, že ty letošní vánoce teda i celý rok utekl nějak rychle?


Je mi na nic.

27. december 2010 at 21:30 | Dee - Dee |  Me

Já nevím proč. Né, že bych měla nejhorší náladu. Když jsem nebyla na počítači, byla fajn. PS 3 jsme si pěkně užily.:) a jídlo taky nebylo nejhorší. Ale měla jsem pocit, že si musím udělat nový blog. Všechno nově. A začít odznova... Jenomže pak jsem si řekla, že přece TENHLE blog mě už zbavil pár kilo, tak mě snad zbaví i dalších. Já nevím, co mám dělat:(. I podle těch vašich komentářů k fotkám jde vidět, jak hrozně vypadám. Komentáře u těch ještě před dvoumi měsíci byly lepší:D. Já si celou dobu, co jsem se vrátila z nemocnice i dneska myslela, že jsem štíhlá. Všichni mi to říkali a já s radostí koukala do zrcadla. Ale teď, jako kdyby tam zas vidím něco hroznýho. Gr...

Néé. Budu se snažit myslet pozitivně. Jsem dobrá. Zhubla jsem. zhůůbla jsem. zhůůůůůůůůbla jsem. Už je to snad dobrý:DD..

Jinak.. budu dělat změny v oblíbených stránkách. Kdo tam chce zůstat, ať napíše do komentářů:) Pár které jsem si hodně oblíbila nechávám, ostatní si teda napište. A na psaní jídelníčku jsem teď nějak neměla chuť. Zítra ale zas začnu zapisovat.:):) Hém.. + Fotky:D Hrůza:D

27. december 2010 at 11:07 | Dee - Dee |  Me
Dneska jsem se bavila s mamkou. Kvůli jídlu se jenom hádáme. Říkala, že jí to štve a podobně. Že jí všechny kamarádky říkají, že to nemá nechat zajít dál a že jsem prý hrozně zhubla. Jop, jasně. Volala doktorce, kvůli těm plicím a antibiotikám a ptala se jí prý i na váhu a ona říkala, že když prý zas zhubnu, tak tam skončím znova. Takové kecy:D. A včera, mi nesla kámoška sešity, skoro první co řekla bylo "Tyjoo ty si zhubla!":DD Chápetee to?:) Kámoši a ták mi to neřekli nikdy:D. Há:D..

Jdu na oběd zas k babičce.. :/ a pak jedu ke kámošce. Dostala Playstation 3 (s bráchou:D..) takže si zahrajem ping pong, volejbal a ták. Docela se těším:D. A mamka mi říkala, že řekne její mamce ať mi připraví svačinu:D. Nemám normální matku:D.

830 4 Cukroví (1 Bábovička + 3 linecké, ale takové trošku dietní:D.) + Activie Bílá26. december 2010 at 11:58 | Dee - Dee |  Me

Jak jé?:) U mě fajn, akorát mám hlad:D.. A páč jdem už v jednu na oběd tak to bohužel budu muset vydržet. Včera u nás byla teta (kámoška od mamky) a říkala, že je hrozné, jak jsem hubená. Pak na mě šáhla a ona " tyjoo takové kosti":DD.. Pak mi vykládala, že nic nejím a podobně a že zas skončím v nemocnici. Dneska, jak mě viděla další kamarádka od mamky, řekla "Tyjoo.. Twiggy!":D.. Ja bych se z nich jebla. Twiggy.. háháhá. Váha ráno ukázala 58, je to divný. Nechápu, jak to jde dolů tak samo. A včera jsem se prohlížela v zrcadle. Jdou mi vidět žebra.:DD Ale furt si nepřipadám nějak extra hubená. Asi vám sem dám brzo fotky a rovnou i s dárkama (vyfocenýma samozřéjmě.)
Dneska jdu na oběd k babičce, takže to bude asi i s polívkou no.:/

830 Takový 1 a půl menšího kousku Domací Tvarohové Štoly + Trochu Ovocného Salátu

Dobré ráno:P

25. december 2010 at 11:18 | Dee - Dee |  Me
háhá:) Jak je?:P Cítím se dobře, ale zvlášť divně. Na snídani jsem si dala cukroví s bílou activií, myslím, že to jednou vůbec nevadí, ale prostě mám takový zvláštní pocit, že jsem zhřešila. Taky mívate takové pocity?:D A co jste dostaly?:)

Já: Žehličku na vlasy (Roventa Respect - Už jak jsem jí viděla v reklamě na nově, tak jsem si jí zamilovala:D.. Ale byla celkem drahá..) , Bundu (černou velikosti M), Dvě trička velikosti M, Pyžámko, Podprdu:D.. , Náušnice, Voňavku, různou kosmetiku, šampón, sprchovéj gel, peníízky (Za ně si půjdu koupit dalšíí oblečení.. )
To je tak všechno:D:). Jsem spokojená, ale příjde mi, že tyhle vánoce byli takové.. divné. Nevím proč.

900 Activie Bílá + 6 x Cukroví :/ (2 Rohlíčky, jedno linecké, jedno jako kdyby linecké, bábovičku a ještě jedno takové menší, nevím název..)
1330 Přírodní Kuřecí Řizek + Trošičku Bramborového Salátu:D..
1700 1 a půl krajíce chleba s půlkou vajíčka + salám + okurka:D

Merry X - Mass :)

24. december 2010 at 15:06 | Dee - Dee |  Me

Šťastné a Veselé všem:) Hodně zdraví i dárků. :) Ať pod tím stromečkem najdete to, co si přejete.

Já ještě tento rok nejedla cukrovíí:D Juhů:D Jsem na sebe pyšná:D. Ale asi si budu muset dneska dát. Když je ten štědrý den... :)

810 Nestlé Fitness Jogurtové + Mlíko
1130 Kuřecí Vývar + Trochu nudlí (Málo celkem.:) )
1440 asi třičtvrtě Banánu
1820 Asi půl naběračky hrachovky (fakt malinko) + Kousek Kapra + Troška Salátu

Dopadlo to skvěle! cukroví co jsem měla před sebou jsem si nedala, ale zítra si dám asi na snídani:D

Večer to bude horší!:D Budeme mít hrachovku (dám si malinko), kapra (ryby jsou zdravé!!:D) a bramborovéj salát.. (Děláme s jogurtem.) Takovéj druhéj oběd, proto jsem si dala jen trochu toho vývaru:D ale mám pocit hladu. Co vy plánujete na dnešek?:D Já se těším, až budu rozbalovat dárky.:DD Kéž by to trvalo věčně (To rozbalování dárků:D)

Zítra!:)

23. december 2010 at 16:22 | Dee - Dee |  Me
Teď napíšu jenom rychle jídelníček a pak se vám ještě ozvu.:)

810 Nestlé Fitness Jogurtové + Mlíko (Dneska jsem si tam nasypala míň:).)
1000 Menší Jablíčko
1230 Pár kousků Kuřecího masa + Houbová Omáčka + Trochu rýže
1540 Menší pomeranč (Dneska mám všechno ovoce menší:D..)
1800 Chef Salát + Trochu Jogurtové Zálivky :/.. (Byli jsme v mekáči. > takže to není snad zas tak hrozný)

Dneska jsme šli nakupovat ty dárky. Moc jsem nechodila po venku, takže mi ani moc nic nehrozilo. A mám dáárky! Juhuu:D Pro všechny:)♥.. A šla jsem si taky vybrat bundu. Bylo mi dobré i S! Ale vzala jsem si M protože si to budu brát na hory a budu si pod to dávat hrubéj svetr.:)

Bla bla bla.. přípravy a nechce se mi..

22. december 2010 at 11:55 | Dee - Dee |  Me
Těším se, netěším? Já nevííím!!!!!!!!.. Nemám žádnéj dárek a ven nejdu. Doktorka říkala, že na procházky můžu, ale jenom ROZUMNĚ. A jinak dneska budeme péct cukroví. Chci vidět, kolik toho zas sním..:D

Děkuju všem za gratulace k váze. Jsem ráda:). Zachvíli to snad dám na těch 55.

815 Nestlé Fitness Jogurtové + Mlíko
1040 Jablko
1230 Rýže + Pár kousků kuřecího masa + Houbová omáčka
1635 1 Krajíc Chleba + 2 Plátky Tvrdého Sýra (Takového, jak je tam hodně dírek:D ale není to eidam:D..) + Kousek Okurky

http://data.img.osobnosti.cz/foto/ashley-tisdale-i/N470416-09d27.jpg

Hellcats? Úplně teď žeru:)♥

21. Prosince

21. december 2010 at 10:04 | Dee - Dee |  Me
http://data.img.osobnosti.cz/foto/megan-fox/N462962-27017.jpg

Jsem ráda, že už jsem doma. Už za 4 dny váánoce. Ale pro mě ani né zas tak šťastná zpráva. Letos nebudu mít tolik dárků, protože mamka nestíhala a lítala do práce, na jógu a zamnou do nemocnice, takže nemá ani jeden dárek, babička pro mě taky skoro nic nemá, kromě županu a taťka prý půjde nakupovat až 24.:D.. Kdyby se to nezkomplikovalo tou nemocnicí , bylo by všechno jinak. Ale já nemám taky žádný dárek, kromě teda jednoho malinkatého no.. Nemůžu ven, takže to vypadá, že jim něco koupím až po vánocích, jako bude kupovat mamka mi. Jako já vím, že to není jenom o dárkách, ale já se celý rok těšila, co pod tím stromečkem najdu.:DD .. Nevadí:) Hlavně, že budem pohromadě a ták. Jinak dneska nebo zítra jdem péct s mamkou cukroví. Mňám:D..

Mimochodem k tomu mému úbytku váhy. Já se divím, protože v nemocnici jsem jedla skoro normálně, i pár tyčinek a tak.  Ale jsem Happy! Konečně tam je 5 místo 6. 59 59 59:D:)

812  Nestlé Fitness + Mlíko
1202 1 měsíček Pomeranče
1240 Sekaný Špenát + 1 vajíčko + 1 Brambor
1640 2 chleby(takové menší ještě než toastový) + Tavený sýr

Háááááááááááááááááááhááááááááááááááááhááá

20. december 2010 at 16:44 | Dee - Dee |  Me
Jsem tuuu! Živááá a nezdravá zatím!!:D Muhehehe:D .. Nejsem šílená, ale šťastná.;).. Nemůžu říct, že to tam bylo nejhorší, ale už se tam ani moc vracet nechci. Nejhorší byla ta infuse a napichování žil. Neměli to už odkuď vzít a tak to vzali ze zápěstíí:D . Bolelo to jako..:D Do ledna nesmím ven, jedině v hezkém počasí. Klidový režim a podobně. A budu mít nějaké léky na plíce (astma taky.) .. Jinak v nemocnici náš měřili a vážili.. Poprvé jsem vážila 60 a dneska u alergologie 59, ale to bude i možná tím, že to mají nějaké divné.:D Ale tak já jsem šťastná, že jsem zdravá. SKORO ZDRAVA:DDD. :) Už žádnéé napichováníí... :) Žadné buzení.Nemocnice

9. december 2010 at 9:55 | Dee - Dee |  Me
holky.. asi jste poznaly, že se něco stalo. Měla jsem hrozné teploty, šla jsem na pohotovost a od tama rovnou do nemocnice. Hned si mě tu nechali :(.. Mám zápal plic, je to špatný, ale už mnohem lepší, než předtím. Na net jsem se dostala až teď a moc často tu taky nebudu. Předevčírem celkem pozdě večer mi napíchavali ruku a praskla mi žíla. (Nejhorší noc mého života!:D).. Bolelo to celkem dost. Pak mi napíchli jinou ruku a co? Zas praskla. Domů nevím kdy půjdu, až se to zlepší nejspíš. =(.. Jídelníčky tu psát nebudu. Nemám vůbec chuť k jídlu, ale musím jíst no. Doktorka říkala, že jak jsem zhubla těch 10 kg, tak jsem v nějakém celkovém oslabení, možná jsem to chytla i kvůli tomu. A možná mám prý v sobě nějakou plíseň či co. Ale to neví určitě, dneska to zjístí krví. A plíseň z čeho? Z těch černých chlebů. Nadali mi, že nesmím jíst jenom tohle, že musím jíst i bílé ať se mi pročistí střeva. Jinak děkuju moc všem za komentáře. Mám vás ráda holky:)..

Asi bych neměla, ale jsem hááppy:D:)

4. december 2010 at 20:10 | Dee - Dee |  Me
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1210.snc4/156244_157425134301742_100001027701529_313260_5801902_n.jpg

Jasně mohlo by to být i lepší, ale po snídani jsem stoupla na váhu a vidím 61! johoo:D:).. A to se vůbec nehýbu. Divím se.:).. Od rána koukám na bříško a příjde mi jíné než kdysi. Příjde mi, že mám i jiný pupík.:D.. Divný co?:D.. Jestli dám dolů ještě to jedno kilo, bude to můj druhéj cíl a bude to od prázdnin 10 kg!!!:)

Dneska jsem celý den ležela, jedla, spala a dívala se na telku. Tákže nevím, no:D.

906 1 Zrníčková Houska  + Strouhanný sýr (Antibiotika..)
Sv.  1,5 Bebe Sušenky (Brusinková..)
1300 Sekaný Špenát + 1 vajíčko + 2 Brambory
1700 Activie Vanilková
2050 Zeleninová polévka(antibiotika)

Dneska to dopadlo mnohem líp:)

3. december 2010 at 17:50 | Dee - Dee |  Me
Od rána taková fajná nálada.:) Sice mě trošku bolelo břicho, ale měla jsem už menší teplotu.:) Ty antibiotika už pomalu začínají zabírat.:D Aji s jídelníčkem to je celkem lepší..:)

906 Ovofit + 1 Bebe Sušenka (Antibiotika..)
1100 1 Bebe Sušenka (Brusinková..)
1330 Trochu zelí + 1 a půl bramboru - možná dva.. + Krutí maso 
1710 Apetito Fit + Šunka + Půlka Krajíce Chleba (Kovařův Chléb:D..)
2050 Bude něco menšího kvůli těch antibiotik..:/:D

Divný pocit.

2. december 2010 at 16:14 | Dee - Dee |  Me
http://fc07.deviantart.net/fs19/f/2007/227/d/7/ode_to_donuts_by_its_kitsch.jpg
Budu doma cca ještě 10 dní. (Možná i míň) :(.. Achjoo. Mám Angínu spojenou ještě s nějakou nemocí. Dostala jsem i antibiotika, které musím brát dvakrát denně, ale zároveň s jídlem. Jestli si to nevemu s jídlem, tak mi to prý vyžere žaludek a budu mít velký křeče. Nejhorší na tom je, že se to musí brát co 12 hodin a já si to mám brát v 9 a v 9 večer. Takže i v 9 musím něco sníst. SUPÉR.

To jídlo bude horší, než jsem si myslela. V jídelníčku se objeví více pečiva a budu jíst častěji, ale budu se snažit po menších porcích. Kromě antibiotik jsem dostala ještě jeden prášek, který se mimochodem musí brát taky při jídle. MILUJU ANGÍNU!

Jediná dobrá zpráva dne je, že si sestřička všimla mé změny. (zhubnutí) Hihi:D. "Jéé ty si zhublaa." "Nooo.." "Kde je ten zadek? Uplně zmizl!" .. Dlouho jsme s ní probíraly téma hubnutí a taky jsme se dostaly k anorexii. Řekla mi, že bych už neměla hubnout, jelikož mám hodně pohybu, tak že ze mě ještě těch pár kilo spadne. Ale to si nemyslím.. Taky řekla, že můžu jíst prakticky cokoliv, ale polovinu porce, jak jsem jedla kdysi. Třeba místo dvou knedlíku, si mám dát jeden. Nevím.. :/

650 Activie Bílá + Nestlé Fitness + Actimel vanilkový
940? Půlka Bagety "Fit - ka" Byla tam šunka, sýr a trochu zeleniny. Nebyla moc velká (Kvůli těm antibiotikám..)
1130 Pár kuliček hrozna + Čtvrtka banánu (Byly křečé:/..)
1430 Čočka + 1 vajíčko + půlka sojového rohlíku (další prášek.)
1700 1 Zrníčková Houska + Šunka,okurka a sýr..
2050 Jogurt (Kvůli těch antibiotik...)

TOHO JE TAK MOC!!!!:/ ŠTVE MĚ TO.

Prosíínec♥

1. december 2010 at 21:10 | Dee - Dee |  Me
Strašně rychle to utíká. Příjde mi, že ještě včera bylo září.:)


Snídaně [830] : Actimel vanilkový + 2 Vícezrnné Chleby + 2 Plátky Kuřecí Šunky  142 kcal
Svačina  [1100] : 1 Banán 110 Kcal
Oběd [1340]: Dva Menší kousky kuřecího masa + Houbová omáčka + Kopeček a půl rýže 210 kcal
Svačina [1520]: Půlka Jablka 35 Kcal
Večeře [1800]: Brokolice (dělala to mamka, byl tam i kousek vajíčka.) + 1 Brambor + Trochu Přesnídavky bez cukru (domácí. + místo cukru tam je pár jahod či co.) 140 Kcal
Ty hodnoty nejsou uplně přesné.. :/
637 kcal by to mělo být dohromady, ale fakt nevím..:/

Dneska ráno jsem vstala a koukla do zrcadla a bříško bylo plochší než kdy jindy. Příjde mi, že jdou vidět menší změny, ale na váze se to bohužel vůbec neukázalo..:( Možná to bude tím, že mají přijít "MÉ DNY", ale nebo to je prostě tím, že nehubnu.. Ale jsem ráda, že to aspoň jde vidět..=)..
Zítra jdu k doktorce. Takže se konečně projdu po tom sněhůů:D uáá.:D..