Me    o     Thinspirations     o   Diets    o    Other

November 2010

SICK

30. november 2010 at 13:37 | Dee - Dee |  Me
Venku je tak krásně a já musím sedět doma. Teplotu jsem včera měla vyšší, takže dneska a zítra zůstávám pravděpodobně doma. Uvidíme, jak mi budéé. Chjo. Ani se nemůžu hýbat. Dneska bych šla na trénink a měla tělocvik. Zítra bych šla do posilovny a ve čtvrtek bych měla tréénink a dva tělocviky..GRRR. Nevíte jak ztratit pár kalorií, když jste nemocné?:/ (Zvracet nehodlám.)

Přečtela jsem už skoro dvě knížky a teď jdu na třetí a pak na čtvrtou. Dneska se nejspíš po dlouhé době podívám na Gossip Girl a nebo na Hellcats. A taky možná trochu uklidím.:DD Uvidíme. No a.. k tomu dalšímu novému designu. Prostě nemám co dělattt... No, měl připomínat zimu.:DD Nevím, jestli se povedlo.

Snídaně [830] : Actimel vanilkový + Necelý banán nakrájený do Bílé Activie + Nestlé Fitness 221 kcal
Svačina  [1200] : 1 bonbon Mentos Cocacola (Né, opravdu celý balíček ne:D.) 5 kcal
Oběd [1240]: Kuře + Dva trošku větší Brambory + 1 a půl kyselé okurky 219 kcal
Svačina [1520]:Activie Bílá + 2 piškoty 96 kcal
Večeře [1715]: Rajská polévka + rýže 134 kcal
Dohromady by tě mělo být asi 675 kcal, ale mi se to zdá nějak málo:D Asi jsem to blbě počítala?

"Dáš si?" "Jo.. teda. Radši ne"

29. november 2010 at 20:22 | Dee - Dee |  Other
Tyto obrázky vám bezpochyby udělají chutě..
http://fc03.deviantart.com/fs30/i/2008/048/a/b/cakes_by_lovehaunt.jpg
http://fc06.deviantart.com/fs17/i/2007/145/e/c/Yum_Mini_Cakes_by_DarkAnglez.jpg
více v c.č.

29. Listopad

29. november 2010 at 14:09 | Dee - Dee |  Me
http://ihwmedia.net/albums/shoots/2009/sean%20cook/normal_seancook008.jpg

Holkyy :)
Jak se máte?
Já jsem dneska od rána doma. Do školy jsem nešla, protože jsem měla menší teplotu a bolí mě v krku. Takže s pohybem to taky moc nadějně nevypadá. Mamka říkala, že to mám z toho že nejím. Fájn, včera jsem nejedla zrovna nejvíc, ale taky né nejmíň. Spala jsem a teď se jdu dívat na film. Bridget Jonesová "S rozumem v koncích". Viděla jsem Deník Bridget Jonesové, ale tohle pokračovaní, ještě ne. Takžee se těším!:D♥ Jo a mám nový design, s Emmou Watson. Je naprosto dokonalá. Už jako malou Hermionu jsem jí měla ráda.Jinak mám plný žaludek, z tohohle oběda. Dříve jsem jedla takhle normálně, ale ještě mnohem víc, asi se mi nějak zcvrkl.:DD


Snídaně [700] : Actimel vanilkový + Ovesná Čokoládová Kaše Bona Vita
Svačina  [1000] : Necelá Půlka Pomeranče
Oběd [1315]: Trochu Polívky (Název netuším. Byla tam mrkev, pár malinkých kousků masa a nějaké těsto, co jsem nejedla. "Kapání?":D nevím:D.) + Kapusta + Trochu Masa k té kapustě + 1 a půl bramboru
Svačina [1530]: 1 Grep
Večeře [1715]: Rajská Polévka + Trochu Rýže

Začátek mého hubnutí?

28. november 2010 at 9:36 | Dee - Dee |  Me
http://i.lidovky.cz/09/071/lngal/BAT2c217d_obezita.jpg
Já byla štíhlé dítě. Jenomže ve třetí třídě se něco zvrtlo. Od malička jsem sportovala a ve třetí třídě přestala. Jakmile jsem přišla domů sedla jsem k televizi, nebo k počítači a dala si vždycky to, na co jsem měla zrovna chuť. Za jeden den klidně chipsy, tatranku, čokoládu... Prostě všechno, co jsem našla. Po pár měsících už jsem nebyla štíhlé dítě.:/ Ale já si toho nevšímala a děti z mého okolí zatím taky ne. Po půl roce už bohužel jo. Dokonce mě jeden kluk (všem  musel nadávat a on byl "prostě nejlepší") začal oslovovat "tlusťochu". Z toho jsme byla smutná, ale hubnout jsem nezačala. Jenom jsem zas začla sportovat. Od malička jsem vystřídala tenis,aerobik,basketbal,házenou a teď jsem skončila u volejbalu. Hubnout jsem začala teprve od těchto letních prázdnin. To jsem měla první blog(kde nikdo nechodil:D), ale pořád jsem nejedla perfektně. Někdy dokonce i moc málo, ale hodně jsem nezhubla. Víte kolik jsem vážila? 70!:/ Potom jsem jela na tábor, přijela jsem domů a zjístila, že váha ukazuje 67:). Byla jsem šťastná a řekla si, že musím zhubnout víc. Jeli jsme na hory na jeden hotel, každý den jsme šli aspoň na procházku nebo výšlap, byl tam bazén i fitko, takže jsme si šli někdy i zacvičit. Jednou jsme šli na výšlap, kde jsme se ztratili a dohromady šli asi tak tři hodiny pořád do kopce. Jako né do normálního, musela jsem se držet stromů ať nespadnu. Vrátila jsem se domů a váha ukazovala 65! A jak jsem tam jedla? Uplně normálně! Jedla jsem tam lívance, řizky, frgály(koláče, většinou makové) , sladkosti a klidně i buřty u ohně. Ale jenom kvůli toho pohybu jsem zhubla. Po prázdninách jsem si založila tenhle blog (v Říjnu) a jsem tu doteď. Doufám, že mi váha ještě půjde dolů:(, jenom se bojím, aby se vážně nezasekla. Chtěla bych mít 55 kg a dál si váhu alespoň udržovat.:).. Takže vidíte, že když budete jíst normálně, ale budete mít HODNĚ pohybu, kila půjdou dolů;). Bez pohybu to prostě nejde.

Chápu, že někoho tenhle článek vůbec nezajímá, tak ho jednoduše přeskočte;).

"Tyyjo ranní ptáče?" "Ne."

28. november 2010 at 8:43 | Dee - Dee |  Me
Chci spááááttt...grrr:D Včera jsem šlá spát o půl dvanácté a můj otec mě už musí vzbudit. :/ Supérr.. Připadá mi, že pořád snídám víc a víc. Kdysi jsem měla tendenci se přejídat, vždycky jsem si vzala hrstku nestlé i po snídani. I víc než hrstku a dneska co? Vzala jsem si taky skoro hrstku:/


Snídaně [800] : Nestlé Fitness + Mléko + Půlka Banánu
Svačina  [930] : Mrkev + Jablko
[1030]: Půlka Jablíčka (Ze zahrady, takové to menší.)
Oběd [1340]: Těstovinový zeleninový salát + Kousky Grilovaného Masa + Měla jsem k tomu ještě Višnový Punč
Svačina [1730]: 2 x Knackenbrot + Zeleninový Tvaroh ( Málo tučný.)
Večeře [-]: NOTHING

POHYB: 200 x Švihadlo + 1 hod. Posilovna (5 min. Rotoped + Stroje na nohy - Jááu:D  + Stroje na břicho + 15 min. Stepper)

Víkenddddd:D♥

27. november 2010 at 11:14 | Dee - Dee |  Me
Sněžííí!!.. U nás je už bílo!:D Konečně...:) mám úplně zimní náladu. Vánoce jsou blíž a blíž. A já mám zatím jen jeden malinký dárek:D.

Můj dnešní program dne je jít na oběd do globusu (dám si snad nějakou rybu, nebo něco málo tučného.) potom asi nachvíli domů a pak do obchodu. V obchodě jdu s kámoškou do kina (nakonec na Benga v záloze.) a jdem se kouknout do různých obchodů.A v kině budem od 15:00 do 17:30, takže si tam možná taky něco k jídlu koupím. Uvidím, možná taky ne, žejo:D.Snídaně [835] : Nestlé Fitness + Mléko (Bylo toho trochu více, nechtěně jsem tam nasypala víc, skoro celá miska:/..)
Svačina [1020]: Půlka Kaki. (To je to žluté ovoce.:D)
Zbytek dopíšu večer..:)
Na oběd byla zeleninová polívka(jen už zbytek) a kousek guláše s polovinou krajíce chleba.
V kině jsem si dala jen koktéjl ovocnej (UGO - na štíhlou linii:D)
a pak na večeři(Což bylo o šest hodin po kině) trochu kuřete,půl krajícu chleba a mrkev.:)

Pohyb: 300 x Švihadlo, Protahování, 3 x 30 Sedulehů s nohama nahoře + 30 Dřepů

Aspoň Trailer:D

N-U-D-A

26. november 2010 at 17:25 | Dee - Dee |  Me
Nudím se. Měla jsem jít ven s kámoškou, ale bohužel to nevyšlo. Takže zajdu nakoupit a pak doma no:/. Zítra mám jít na Bastardy a nebo na Benga v záloze. Těším se:) Půjdu s kamarádkou z volejbalu. Co vy máte nějaké plány na víkend?:) a co pátek?:D:P
Jo a k tomu referátu (měla jsem z chemie, před celou třídou.) dostala jsem obrovskou 1 a málem mi tleskali.:DD Há! Ne, ale tak já se referátu nikdy nebála:). Z literatury jsem ho dokonce říkala i zpaměti. :DD takže tak.


Snídaně [655] : Nestlé Fitness + Mléko
Svačina [940]: Banán + Jablko
Oběd [1240]: Míchaná Luštěninová Polévka (Či co, ale bylo to dobré.:) ) + Bramborová kaše. (Na druhé byl řizek se sýrem, takže ten jsem si nedala.:D:) )
Svačina [1530]: Ovofit Jahodový
Večeře? [1650]: 1 Černý Žitný Chléb + Plátek Apetito Fit + 2 Kyselé okurky + Plátek papriky

Pohyb: 300 x Švihadlo + 30 Dřepů + Chvilka Protahování + 10 min. chůze:)

25. Listopadu

25. november 2010 at 15:31 | Dee - Dee |  Me

Háááj Girls!:D♥
Jak jé?:P Já jsem teď nějak v náladě a to jsem ve škole usínala.:DD Jdu tu jen dát jídelníček, který se mi dneska mimochodem jakože LÍBÍ!♥. Mohl být klidně lepší, ale já jsem celkem spokojená.Třeba po té první svačině, jsem pak měla celkem ještě hlad, alee vydrželáá jsem to:).Co váš názor? I kdyby byl špatný, nevadí mi, právěže naopak. :) Navíc já někdy vaše jídelničky moc pěkně taky nekomentuju;DD.

Snídaně [655] : Ovesná Kaše Bona Vita Čokoládová
Svačina [940]: 1 Jahodový Sojový Nápoj
Oběd [1330]: Rajská omáčka + Těstoviny. (Nebylo toho moc a dala jsem si to bez masa > Školní Jídelna)
Svačina [1510]: Pomeranč + Activie Lehká a Fit Ananas
Večeře? [1900]: Bude zeleninová polévka.:)

Pohyb: 45 min. Tv (Basketbal.) + 1,5 hod. Trénink (Volejbal), 15 min. pěšky

Ty koblihyy? Mám chuť:). Hned bych si zašla do pekárny. Ale neudělám to, protože se přece umím ovládat, jako vy.;D

xoxo

Už jenom měsíííc Yaahooo!

24. november 2010 at 17:29 | Dee - Dee |  Me
http://th00.deviantart.com/fs38/300W/i/2008/337/a/5/Christmas_Bunny_by_BellalleB.jpg

Určitě nejsem jediná, která se těší. Sice se budu muset omezovat v cukroví a podobně. Bude to těžký, jsou to moje první dietní vánoce. :/ Ale tak snad to dám. :).. Holky, vaše to budou taky první, nebo už jste takové zažily? Dalo se to přežít? A nemáte recept na nějaké málo kalorické cukroví?:)

Dnešní písemka z matiky nedopadla nejhůř, ale tak na dvojku. Mohlo to být horší, ale já chci jedničku!!:D chci moc asi no. V pátek budu mít referát před celou třídou a kupodivu se těším. Divné, co?:D..

Zachvíli půjdu do fitka.:)

Snídaně [630] : Nestlé Fitness + Activie Lehká a Fit Malinová + Banán ( V ní nakrajený.)
Svačina [940]: 1 Černý Žitný Celozrný Chléb (Plátek kuřecí šunky + 1 Plátek Apetito Fit) + 3 Ředkvičky
Oběd [1235]: Trochu Masa. (Nějaké krutí, nebo kuřecí. Nevím.:D Ale bylo toho fakt málo.) na zelenině + Asi jeden a půl Bramboru
Svačina [1450]: Pomeranč
Večeře? [1735]: 2 x Knackenbrot + Cottage

Pohyb: Asi 10 Min chůze, učení prý taky spaluje kalorie?:D.. + 30 Dřepů

tak fitko nebude:/. Měla jsem jít s mamkou, přišla a hned na mě jaká tam je zima. Nějak se mi přestalo chtít, a jí se taky nechtělo. Tak jsme zašly nakoupit a koupila jsem si to ovoce, teď nevím jak se jmenuje nějak kaki či co.:D A sojový drink, ovesnou kaši. :) Plnooo fájn jídla:D:) Zase mi to ani tak hodně nevadí, protože teď se hýbu skoro furt. Zítra mám dva tělocviky a trénink, tak snad ten jeden déén neváá:D:P

8 Typů Diet Podle Paris Hilton

24. november 2010 at 17:20 | Dee - Dee |  Diets
Hvězdné rady, jak konečně nastálo zhubnout! Dědička Paris Hilton (26) si na svém vzhledu zakládá, ale nerada se v něčem omezuje. Proto dodržuje jen pár jednoduchých zásad!
Dodržujte pár jednoduchých zásad a budete mít postavu jako Paris.
Dodržujte pár jednoduchých zásad a budete mít postavu jako Paris.

Ehm:)

23. november 2010 at 16:07 | Dee - Dee |  Me
Ahoooj kočky!:) ♥
Jak se máte?:P
Já docela fájn. Ve škole jsem byla zkoušena a dopadlo to dobře. Začínají se mi hromadit samé jedničky, divím se. Akorát .. no.. zítra píšem čtvrtletku (opožděně) z matiky. Umím to tak napůl, ale pochybuju, že se to doučím. Musím se naučit ještě jednu lekci z ajiny a udělat úkoly. A to jdu ještě teď zachvíli na trénink. Skvělý. Asi se to budu učit, až příjdu:/.

Snídaně [800] : Mléčna rýže Muller Mix čokoládová
Svačina [940]: Banán 
                     [1045] : Půlka Pomeranče (Dělila jsem se kámoškama:D:P)
Oběd [1350]: Květákový Mozeček s Vajíčkem + Bramborová Kaše + Trošku Jablečného Kompotu
Svačina [1530]: Mandarinka
Večeře ještě určitě nějaká bude, ale zatím nevím co.:)
Byli dva ty černé chleby + 2 plátky apetito a 2 kyselé okurky.:D:)

Pohyb: 1,5 Hod. Trénink Volejbal + 20 Min chůze

Co k tomu říct. Dneska mi to nepříjde tak hrozné. Kdybych si ten kompot nedala. :/ Ale jako tak nebylo ho hodně. Ještě jsem tam asi půlku toho nechala:D. :)

Selena? Taky skvělá!♥

22. 11. 2010

22. november 2010 at 19:01 | Dee - Dee |  Me
Zajímavé datum. Dneska jsem se na něho ve škole dívala:D. 11 x 2 = 22 a 10 x 2 = 20.:DD Divné.

No, asi jste si všimly, že jsem zas změnila design. Baví mě dělat grafika a měla jsem chvíly čas, tak proč né, žejo:D. Miley Cyrus jsem začala mít ráda, nevím proč. Je fajn, ať už jako Hannah Montana nebo normálně.:) Vím, že jí moc lidí nemusí, ale to je jejich věc:P.

Dnešní jídelníček jsem měla vylepšit, ale nic lepšího v něm nevidím. :/


Snídaně [600] : Nestlé Fitness + Mléko + čtvereček tvarohové buchty
Svačina [Nevím.]: Půlka mandarinky
                     - II - : Takový malinky krajíc chleba s plátkem sýra a kuřecí šunky. (trocha listového salátu.)
Oběd [1330]: Čočka na kyselo (či, co.) + Půlka Krajíce Chleba + 1 Kyselá Okurka - ŠKOLNÍ JÍDELNA
Svačina [1500]: Probiotic Drink (Něco jako actimel.)
Večeře [1700]: Rýže s kukuřicí. ( + Kari.)+ 1 Kyselá Okurka

Pohyb: Schody(Lítaly jsme s kámoškou ve škole po schodech a skákaly z nich. Sice to je nic moc, ale nějaký pohyb to přece jenom je:D.) + 800 x Švihadlo + Pár minut cesty (Ze školy, domů, do knihovny, domů.)

Ten začátek dne byl hrozný! Po dlouhé době jsem si připradala fakt tlustě. Fuj. Bylo mi ze mě blbě. Možná po té buchtě? Fakt nevím. Naštěstí mi náladu spravily holky ze třídy. :) a dva blbci (Takový třidní klauni.:DD ) Potom bylo už všechno fajn.:)

http://3.bp.blogspot.com/_ijU8xX9PNM4/TIrnQgCMO4I/AAAAAAAAOMg/1JdCVSqyr3Q/s400/2.png

Zas konec víkendu:(

21. november 2010 at 20:33 | Dee - Dee |  Me
http://img230.imageshack.us/img230/9340/222medmu3.jpg

Ahoj holkyy:)
Dnešek mi utekl hodně rychle. Od rána jsem uklízela po tom malování apod. Pak jsem skočila do posilovny a pak až do teď zas uklízela. Ale jsem ráda! Konečně když otevřu šuplík, tak tam je jen pár věcí co fakt potřebuju. Konečně mám pořádek.:D:)

Zítra se budu snažit o jeden z mých nejlepších jídelníčků, váha mi nějak už dolů nejde a já se bojím aby se nezasekla.


Snídaně [910] : Nestlé Fit + Mléko + Mandarinka
Svačina [1230]: Jablko
Oběd [1450]: Zapékané Brambory(S jogurtem místo tatarky.) + Kuřecí Maso + Trocha Listového Salátu
Svačina [1530]: Mandarinka
Večeře [1700]: Dva Obložené Černé Žitné Celozrné Chleby (1 Vajíčko, Nějaká stopro kuřecí šunka, kousek papriky a listového salátu. + Asi 2 kyselé okurky ) - Připravila mi to mamka. :/:)

Pohyb: Posilovna. - Dneska víc než obvykle. Ze začáku normálně posilování (Břicha,zad,rukou..,rotoped, protahování. ) a pak aerobní zóna (15 Minut běžecký pás a hned potom 10 minut nevím jak se to jmenuje. Ale je to hrozný! Čas na tom ubýhá opravdu pomalu. Připadalo mi, že jsem tam hoďku, měla jsem chuť slézt po pěti minutách.)

Mám nádhernéj pokoj!:D

20. november 2010 at 20:14 | Dee - Dee |  Me

Taaak. Včera to dopadlo s jídlem abnormálně skvěle. Dokonce možná líp, než kdybych byla doma. Nesnědla jsem ani jeden chips, co jsme si s kámoškou koupily. V mekáči jsem taky odolala. A to jsme tam byly dvakrát!:D Koupila jsem si jen ten Chef Salát. A od 5 pak nejedla. Což na Harrym Potterovi, jsme byly asi 2 hodiny, pak než jsem dojela domů a ještě jsem se dívala na Sněženky a Machři. Teda u babičky. Babička do mě taky nic už nenacpala. Řekla jsem jí, že jsem jedla po Harrym Potterovi. Ráno to bylo horší. :D Ale nakonec to dopadlo fajn. Jenomže jak jsem přišla domů, byl tu guláš. Mamka vařila a kdybyste ho zkusily.. áá:D Na oběd jsem si dala trochu s těstovinama, ale tu druhou svačinu jsem prostě neodolala. Mamka zrovna něco dělala v pokoji, s kamarádkou a jedním malířem. A já byla v kuchyni sama. Vzala jsem si asi tři  kousky masa a trochu omáčky z hrnce. Jsem prááse:)

Jinak pokoj mám hotovéj, akorát zítra ještě budem uklízet skříně apod. Mám ho dokonce i přestavěnéj a je tu úplně útulně.  Nakonec je růžovéj.

Snídaně [1000] :Celozrná Houska + Pomazánkové Maslo Fit něco. + Strouhaný Sýr
Svačina [Nevím.]: Mandarinka + Pár plátku mrkve
Oběd [1330]: Guláš + Krutí Maso + Těstoviny (Nebylo to nějaké velké množství;).)
Svačina [1500]: Trochu té omáčky z Guláše + 3 Kousky Masa
Večeře [1700]: Zeleninová Polévka

Co vy?:) Jak se máte v sobotu?

Těsííng. :)

19. november 2010 at 13:58 | Dee - Dee |  Me
Zachvííli tam už jedu. :) Joo:D:) Jinak dneska ve škole celkem úspešná, jsem byla.:D 1 z dějáku!:D:) Ale 3 z matiky. No. Nevadí. Jídelníček se mi taky zatím líbí. Ale jelikož jedu do toho kina, nevím jak to bude. Asi si možná dám tu kukuřici, jestli zbyde čas a jestli ne, tak si jenom něco menšího koupím v obchodě. Ale nevím, co. Asi nějakou musli tyčinku. I když.. Ještě uvidím. Ale bohužel tu asi večer nebudu moct přijít. Budem totiž zítra hned ráno malovat a večer se už to bude všechno zadělávat. Igelitama a tak. I počítač, dokonce se bude odpojovat nebo co. A já nejspíš půjdu spát k babičce, protože se chci vyspat, navíc bydlí jen jednu zastávku od nás. Oni to budou malovat už v 7 ráno! :DD Tak mi držte palce, aby mi babička nedala nějakou její výbornou buchtu apod. :) Budu se snažit to co nejmíň pokazit.

http://lookbook.nu/files/looks/large/582458_28a.jpg?1272483122

Snídaně [700] : Ananasový Tvaroh Ovofit + Hrstka Vloček Nestlé Fitness + Probiotic Drink(Něco jako Actimel. 1,5% tuku) + 3 ZLATÉ KOKA  - Znáte?:) Něco jako Esíčka apod. :) Byly celkem malé tak jsem to nebrala jako nějaký velký prohřešek, navíc to byla snídaně.
Svačina [945]: 1 Plátek Černého Žitného Celozrného Chleba + 3 Kousky Hermelínu. (Jsem si ho nakrála na takové tři, ale byl dobrý.)
Oběd [1240]: Sekaný Špenát + 2 Brambory
Svačina [0000]: Jablko + Pomeranč
Večeře [0000]:Chef Salát

Pohyb: Budu se hýbat v tom obchodě a na té akci. Počítám že budem chodit i po obchodech. Možná tak hodinu vkuse?:)  + 100 x Švihadlo + 10 min. cesty

Mám dojem, že se mu říká sekaný. Není totiž takovéj jako ten normální. Je zdravější a vlastně je i lepší. :)

http://www.toprecepty.cz/fotky_nahled/0006/n_p7084638.jpg

Grr.

18. november 2010 at 21:40 | Dee - Dee |  Me
http://3.bp.blogspot.com/_ijU8xX9PNM4/S6omismcQBI/AAAAAAAALwQ/67SGf92J40w/s1600/stylish_girls-14face81dc9d41170df60e4095c78648_h_large.jpg
Píšu to tu podruhé!!!!!:D Neuložilo se to. Do háje. A byl to tak dlouhéj článek. Takže teď jenom stručně. Dneska toho mám dost. Pohybu si myslím, že až nad moje síly. Dokonce jsem se překonala a po večeři šla ještě skákat.:) Jsem na sebe pyšná. Pro někoho sice to není žadnéj extra výkon, ani pro mě tak extra není, ale nejhorší taky není. Jsem ráda, že jsem neseděla na zadku a nedoufala, že zhubnu nejezením.:) Zítra jdu na Harryho Pottera a ještě na jednu akci. Tou akci nemyslím žádnou párty, nebo tak. Nebude se tam jíst ani pít. Pak to tu třeba napíšu, můžou být možná i fotky a videa, tak až budou, tak je tu dám.:) Přemýšlela jsem, že si zítra dopřeju nějaké jídlo, které mám fakt ráda a mám na něho už dlouho chuť. Možná že si tam v tom kině něco koupím. Přemýšlela jsem nad kukuřicí KFC, ale ta je celkem zdravá ne?:)

Snídaně [700] : Nestlé Fitness + Mléko 
Svačina [945]: Mandarinka + Banán
Oběd [1330]:  Rybí Filé (Takový menší čtvereček.) + 3 Brambory
Svačina [1530]: Houska (S mákem?.) + Plátek Šunky - Se sníženým obsahem tuku. + Apetito Fit Jeden plátek + Ředkvička
Večeře [1920]: 2 Plátky Černého Žitného Celozrného Chleba + 2 Kyselé Okurky + 2 Plátky Sýru Apetito Fit

Pohyb♥: 45 min. florbal, 45 min. Volejbal , 1,5 hod. Volejbal Trénink, 17 min. Chůze (Takové středně rychlé:))

Jíst, učit se, pohybovat se a uklízet.

17. november 2010 at 13:24 | Dee - Dee |  Me
http://3.bp.blogspot.com/_wfI7DAqFWTw/SmSg-qKm3dI/AAAAAAAAFuQ/Z3j0hv7hRS4/s1600/pzVoqMpSKm4s7hzoLNQxCBgPo1_500.jpg
Plán dnešního dne. No.. JÍST.. Éhm.. :D Dneska to chci ještě vylepšit. Chci si dát nějakou pěknou večeři a chci mít co nejhezčí jídelníček. I když mi to mamka skazila polívku. Nevadí. Jdu do fitka zachvíli, momentálně jsem čerstvě po obědě. Mamka vařila > naštěstí (pro mě.) jsem jí řekla, ať mi to nesmaží se strouhankou, že to chci přírodní. Tak řekla, že jo a ještě mi k tomu udělala zeleninu. Hodná maminka.:DD Ale už vidím, co do mě cpe večer. Né, ja se nedám. Dneska to chci mít vážně pěkné.:) + to fitko. Těším se:).

Snídaně [900] : Nestlé Fitness + Mléko + Menší Mandarinka (Taková malinká, ale jiná doma nebyla.:D)
Svačina [-]: Nothing.
Oběd [1250]:  Čočková Polévka (Snědla jsem nejmíň, co šlo.:D) + Pangasius + Půlka bramboru + Nějaká zelenina a listový salát. - Tyjo, to vypadá obrovsky.:D
Svačina [-]: Nothing
Večeře [1800]: 2 Plátky Černého Žitného Celozrného Chleba + 1 Plátek Sýru Apetito Fit + K tomu druhému trochu pomazánky - zase mě mamka donutila.:D (Bulharka - Ale v podstatě tak moc tučná není. Je tam kyselý okurek,cibule,trošku rajského protlaku.:) )  

Pohyb: Něco přes hodinu ve fitku. Tyjo. Dneska ze mě lilo ještě víc než předtím. Na běžeckém pásu jsem se překonala a utíkala 17 minut vkuse. Bylo to super. Ale pak se mi trochu motala hlava a píchalo mě v boku.:DD Jinak skvělé:)

16. Listopad

16. november 2010 at 19:56 | Dee - Dee |  Me
http://4.bp.blogspot.com/_ijU8xX9PNM4/TNvXlextl_I/AAAAAAAAPFE/tvcoVIn4LvU/s400/2.jpg
Dneska bylo fajn a zítra konečně volno! Vyspím se a nemusím se učit! Yahooooo!:DD :) Jídelníček dneska není tak pěkný jak o víkendu, ale nejedla jsem žádne sladkosti ani chipsy a tak, tak jsem ráda:). Poslední dobou mám pocit, že sladkosti už k životu nepotřebuju. Asi ještě před měsícem, jsem vždycky měla chuť. Přemýšlela co si dám, málo tučného. Bebe apod. A teď? Vidím je na stole, vím že nejsou nějak extra tučné, ale nevemu si je.:) Kámoška mi nabízí Pims, taky si nevezmu. Dřív bych si řekla, jedna sušenka nevadí, to bude v poho, ale teď prostě mnohdy nemám ani chuť.

Ve volejbalu jsme dělaly testy. Bála jsem se, že si udělám trapas, ale bylo to fajn. S holkama jsme se smály, co minutu. Trenér na nás vždycky hodil takovéj káravéj pohled, ale nic nám naštěstí neřekl.:DD Skákaly jsme z místa, běhaly jsme překážkový běh - To bylo to nejhorší. Bylo to na čas a každý běžel sám a všichni se na něho dívali. Muselo se utíkat, udělat kotrmelec, udělat rybičku (Víte, co to je ne?..) - Měla jsem spálené kolena. :D Dál se utíkalo, skákalo a kotrmelec + rybička ještě jednou. Jinak to bylo jakože CELKEM fajn.:DD Házelo se z dřepu do dálky a pak se ještě utíkalo na čas pozadu a tak. Překvapivě jsem nebyla v ani jednom nejhorší. Právě naopak! Kdybych měla v tom překážkovém běhu o dvě sekundy míň, tak mám nejlepší čas společně s kámoškou.:)

Snídaně [700] : Nestlé Fitness + Mléko 
Svačina [945]: Půlka Sojového Rohlíku + Kuřecí Šunka 1 Plátek + Půlka plátku papriky + Jablko
Oběd [1330]:  Trocha Kuřete - Bylo divné! + Asi 2 Kopečky Rýže - Byla výborná!
Svačina [1530]: Půlka Jablka + Banán
Večeře [1920]: Vaječná Amoleta (Dělala mamka. Celou pánvičku a já měla asi tak čtvrtku z toho, nebo trochu míň než půlku. Byla tam zelenina a 1 brambor. + Celá amoleta byla dělaná ze tří vajíček.)
Pohyb: 10 minut pomalé chůze + 20 minut rychlejší chůze + Trénink 1,5 hod.

Dneska fofr.

15. november 2010 at 21:21 | Dee - Dee |  Me
http://2.bp.blogspot.com/_ijU8xX9PNM4/TNvV96ZxQdI/AAAAAAAAPCU/3Q9LIjhiVsY/s400/girl%252Cphotography%252Csexy-6e8a8f7bf50c2b97ecbb20a8a471092c_h_large.jpg
Nestíhám. Přiběhnu ze školy k babičce na oběd, utíkám domů a uklízím. Potom jsme s kámoškou udělaly pár věcí do školy a najednou pět hodin. Najím se, dokreslím obrázek do výtvarky a je šest. Jdu se učit. Umyju si vlasy, zaskákám na švihadle a je osm. Učím se a je devět. Ano, tak rychle mi to utíká!:D Teď se ještě utíkám učit, tak se na vaše blogy bohužel nepodívám. Zítra napravím:)

Moc všem děkuju za komentáře. Nečekala jsem takové pěkné, spíš naopak. Moc si toho vážím a jsem ráda, že vás mám!:)

Snídaně [700] : Nestlé Fitness + Mléko 
Svačina [845]: 1 + Apetito Fit
                 [1145]: Pár kuliček hroznů.
Oběd [1400]:  3 Brambory + Maso. (Nějaký "Španělský Ptáček" . - U babičky:D.) + Trocha salátu (Kyselé zelí, paprika, jablko.. - Bylo to hrozně kyselé, proto mi to moc nechutnalo.:D)
Svačina [1600]: Asi 5 Kuliček Hroznové Vína
Večeře [1720]: 2 x Knackenbrot  + 2 Plátky Apeptito Fit
Pohyb: 300 x Švihadlo, Uklízení, Cesta do školy, k babičce a ze školy.

Nový Design + Fotky + Jídelníček

14. november 2010 at 19:40 | Dee - Dee |  Me
Znáte Hellcats?:P Já na to včera poprvé koukla a jelikož mám ráda Ashley Tisdale, tak se mi to hned začalo líbit. Je to úžasnéj seriál, doporučuju všem.:) - Proto nový design s HellCats.. takový jednoduchý, ale mi se líbí.:)

Snídaně [900] : Nestlé Fitness + Mléko + Půlka Banánu
Svačina [1000]: Hrstka Nestlé Fitness (Né, že by se tomu dalo říkat svačina, ale já měla prostě chuť.:D)
Oběd [1340]:  Pangasius Filé (je hodně 150g?:D) + Cca 4 Brambory + Menší zeleninová Obloha(Červené zelí, mrkev, 2 Cherry Rajčata.)
Svačina [1650]: Mandarinka
Večeře [1700]: 2 x Knackenbrot  + Cottage s Pažitkou
Pohyb: Fitko 1hod . - Dneska ze mě fakt lilo. Podle mě víc, než obvikle. Ale bylo to fajn:). Jenom mě trošku bolelo v boku z běžeckého pásu. Byla jsem tam 15 minut. Vkuse. Možná si říkate, že by to dal každý, jenomže zkuste si 15 minut vkuse bez přestávky utíkat. :D

Fotky v c.č.

Bacha ať neutrpíte nějaký šok, nebo něco podobného. Tohle je důvod, proč nemáte jíst sladké.:D Fuuj..  A prosím pochopte, proč tam nemám obličej. Co kdyby náhodou někdo, koho znám narazil na tenhle blog. Nechci aby se to někdo dozvěděl. :):D