Me    o     Thinspirations     o   Diets    o    Other

October 2010

Loučím se s váma :D;)

28. october 2010 at 22:18 | Dee - Dee |  Me
Taak.. Bude mi po vás smutnoo:D:)..
Jinak dneska v tom Takku jsem si koupila Roury (Zkoušela jsme L i XL byli takový strašně úzký.. šedý ale pěkný a tak jsem si vzala radši xl, i když to L mi bylo celkem dobrý, ale stahovalo trošku. A to XL je trochu volný - Ale je to z dětskýho!:D Mám takovéj dojem:D Protože z dámskýho by mi to bylo určitě velké, už jsem v taku měla i M co mi bylo dost velké..:D) Pak jsem si koupila náušnice (Obrovský kruhy) , rukavice bez prstů:D.. a čepku černou.). Jsem spokojená. I s jídelákem:) Vzala jsem si jenom plátek dortu, ale vůbec se netopím ve vyčítkách. Přece jenom to nebylo tak hodně, navíc jsem byla v posilovně. :) Zítra tam jedu ráno a až do večeře tam nebudem mít jídlo, takže na oběd bude rohlík:D.. No každopádně asi dopíšu v pondělí jídeláky. A v neděli bych už mohla napsat zážitky:):D. Mějte se krásně, budete mi chybět. Doufám, že na mě nezapomenete:DD:-*

http://cdn2.lookbook.nu/files/looks/medium/884530_lb.jpg?1288271760

Oslava..:)

28. october 2010 at 10:44 | Dee - Dee |  Me
Tak holky.. Včera to bylo super:) . S kamarádkou jsme měly jít na jednu procházku, ale nakonec jsme se vydaly do obchodu, kde už vybírala co budem večer jíst. Přemýšlela nad popcornem a chipsama:D.. Samozřéjmě, že jsem z toho nebyla nadšená, ale nic jsem jí neříkala:D. Potom jsme šly kolem drogérie a tak jsme se tam koukly.:DD Normálně byl tam uplně skvělý sprcháč:D Chocolate!:D Voněl uplně jak čokoláda, měla jsem chuť si líznout:D.. Dneska si pro něho jdu:D.. Pak jsme koukly na časopisy a pak šly koupit ty Chipsy ( Lays s nějakou příchuti pažitky a něčeho..) . Ale já jí samozřéjmě řekla, že moc nechci. Že mi z nich poslední dobou bývá špatně (Což není tak uplně pravda, ale nechtělo se mi vysvětlovat, že držím dietu.:D) Donutila mě jeden ochutnat, ale víc jsem si jich nedala:))). Pak jsme chvílku byly venku a "zpívaly" si :D .. Pak jsme šly ke mě, kde jsme si pustily film a byly na fejsu. Asi o půl noci jsme se dodívaly na jednu dobrou komedii:):D Fakt jsme se dost nasmály. Pak jsme vyply PC a kecaly aspoň do 1?:D Dala budíček na 9 a vzbudilo nás to v 7:53.:DD Super:) .. Před chvíly odešla, ale bylo to celkem fajn:) . Takové to přespávání s kámoškama mám ráda. ;DD.. No dneska?.. Má být ta moje oslava, prosila jsem skoro všechny ať mi nekupují žadné bonboněry a podobně. Mamka mi slíbila, že udělá jenom tvarohový dort s piškotama ( Má to nějakéj název, ale nevím jaký.:D..) . A teď mám jít do fitka, ale z té noci jsem nějak vyřízená a vůbec se mi nechce.:D .. Takže uvidím jestli nakonec půjdu:). Né že bych se vyhýbala pohybu, ale od zítřka do neděle ho bude dost:D. Ale uvidíme, třeba půjdu:). A dneska jdu do TAKKA!:D JSou tam slevy a navíc mám tu oslavu, takže si určitě něco vyberu:). Možná i vyfotím;). Co vy? Co máte v plánu?

Snídaně [810] : Activie Bílá + Emco Mysli (Jahody + Mandle)
Svačina [-]: -
Oběd [1430]: ( 1 naběračka ) Čočková Polévka + Přírodní Kuřecí Řizek asi 1 plátek ( Byly to takové kuřecí nudličky menší dohromady tak jeden plátek) + 3 Brambory
Svačina [-]: Nevím, asi bude plátek toho dortu.
Večeře [-]: Chci nějakou zdravou:D..

Jinak nevím, jestli se zítra tu dostanu. Někdy kolem 8 už vyjíždím na nádraží, kde bude spousta lidí z toho tábora a od tama jedem vlakem na tu chatu:D.. Ale určitě tu večeř přidám nějaký članek:)

Pohyb: Jinak v tom fitku jsem byla:) Pořádně jsem si zacvičila na břicho, prý mě te má nějak hodně bolet. :D Uvidíme zítra.. a taky jeden stroj, je to jako kdybyste na něm šlapali do schodů, dost dobrý. Ztrací se na něm mnohem víc kalorií než na bežeckém pásu, který byl ovšem taky uplně super:D. Zkoušela jsem, jak se běhá do kopce:D:D

Plány? :)

27. october 2010 at 12:51 | Dee - Dee |  Me

Jeeee:) Jsem tak Happy, že jsou ty prázdniny. Teďka bych seděla ve škole, ale nesedím a můžu být domá!:D Yahoo:D .. Dneska u mě bude spát kamarádka, tak nevím, kdy napíšu jídelníček. Rozhodně nechci, aby veděla, že mám nějaký takový blog o hubnutí. :) Né že bych se za to styděla, ale .. prostě nechci zas poslouchat něco jako " Chceš být anorektička?" " Proč si to zapisuješ?" " Si blbá?" :D .. No ve čtvrtek mám oslavu svátku.:) Takže se budu muset krotit v jídlu, moje babička a mamka určitě zas něco udělají.:D Ale mamka mi slíbila , že udělá jeden dort z piškotů celkem málo tučný, tak si dám asi počítám tak jeden plátek:). A v pátek jedu na chatu, kde budou lidi z tábora a neskutečně se těším:) Hlavně na pár holek jednoho kluka..:D éhm. Co vy máte v plánu na prázdniny?:).. Jinak dneska jsem se vážila a vážím asi skoro stéjně. Možná se ručička posunula o půl milimetru, ale jinak nic:/. Ale dívala jsem se do zrcadla a příjde mi, že už mám plochší břicho!.))) Kééž by mi to jenom nepřišlo:).Jinak to video, zpívá to Michal Hrůza. Sice někde nevypadá moc nejlíp, ale je úžasnéj. V pátek na tom koncertu teda určitě byl:))..

Snídaně [1110] : Activie Bílá + Mysli (Jahody + Mandle) + Asi 2 jahody:D.. + Půlka loupáku ( No, jo nic moc, ale je to Snídaně:).)
Svačina [-]: - Nic.
Oběd [1415]: Zeleninová Polévka + Asi půlka naběračky Segedýnského Guláše + Půlka krajíce Chleba(Byly knedlíky, ty jsem si ovšem nedala:D..)  + Nějaké Krutí Maso:D
Svačina [1710]: Mandarinka
Večeře [1830]: 3 x Knackenbrot + 2 Plátky Apetito Linea Fit

Prohřešky: 1 Chips:) , Ale na to, že mi je kámoška vnucovala a jak krásně voněly jsme na sebe pyšná:D:)

Práázdniny!:DD

26. october 2010 at 20:42 | Dee - Dee |  Me
http://1.bp.blogspot.com/_ijU8xX9PNM4/THj5Vcr1IAI/AAAAAAAAN8E/PW0z3na-SFU/s400/tumblr_l645l0kvh31qc1949o1_r2_500.png

Anoo! Prázdniny!:D Od zítřka do pátku:) Už se těším, až ve vyspíím:DD:)).. Máte taky někdo prázdniny?:D Nebo já sama?:/:D Jinak jídelníček.. no:D Není uplně vzorový, teď o prázdninách to napravím:) Ale na dnešku se mi nelíbí hlávně to, že jsem pila strašně málo vody.:D.. Na tréninku jsem nevypila ani půlku půllitrovky.


Snídaně [610] : Activie Bílá + Mysli (Jahody + Mandle) + Asi 1 plátek mango ( Vůbec mi to nechutnalo:D..) + 3 Bebe Rodinné Balení ( Trochu Jiné než normální, určitě znáte:D;))
Svačina [940]: Půlka Krajíce Chleba + Kiri + 2 Plátky papriky
Svačina [1055] : 1 Plátek Papriky
Oběd [1330]: Míchané zelí + Vepřová pečeně (Jeden plátek masa) + 2 Bramborové knedlíčky (Malinké, asi jako půlka houskového normálního)
Svačina [1515]: 1 Mandarinka + 2 Sušenky Bebe Rodinné Balení
Večeře [1830]:  Čočková Polívka + Ještě jsem si pak trochu přidala ( Byl Hlad:D..)

Hříchy: JEDEN bonbonek Mentos ovocný:DD, ale bylo to ráno a navíc jenom jeden:) takže si z toho nic moc nedělám..
Pití: Málo. Mattoni Pomeranč, - II - Malina, čistá voda, actimel
Pohyb: 1,5 h Trénink + Běh z trénink:D Asi jenom 300 M..:DD

Už to tu píšu po TŘETÍ!:D Grrrrrr!

25. october 2010 at 16:29 | Dee - Dee |  Me
http://cdn3.lookbook.nu/files/looks/medium/877473_page2.jpg?1287933063

Jo:D Pokaždé když jsem byla už u konce mi někdo napsal na facebook do chatu, seklo se mi to a mohla jsem psát znova:D. Tak doufám, že už to píšu naposledy, jinak to znova psát už nebudu:D..

Snídaně [610] : Jogurt Florian ( Minus několik procent tuku - Jsem to jenom chtěla ochutnat;):D.) + Hrstka Mysli (Jahody + Mandle) + 1 Kynutá Buchta s Tvarohem..:/:D
Svačina [940]: 1 "Rohlík" (nevím co to bylo:D.. Ale byli v tom semínka a tak:D.. Nevím, jaký to má název, tak tomu tedy říkejme rohlík:D..) + Vysočina Fit (Salám..)
Oběd [1140]: 1 plátek Rybí Filé na bylinkách + Bramborová Kaše s česnekem + Půlka skleničky mrkvového salátu s pár kouskama ananasu.
Svačina [1415]: Muller mléčná rýže se skořicí.
Večeře [1730]:  5 x Knackenbrot + 3 Plátky Apetito Fit + Tavený Sýr Gerve ( S Pažitkou)


Pití: Mattoni Broskvová + 1 Actimel
Mimo: Nic..

Pohyb: 3 x 10 Sedulehů + Ze školy do školy:D.. Schody:D Jinak nic moc.  Ze včerejšku mě strašně bolí ruce (Z toho fitka.) A zítra jdu na trénink, takže ani pohyb nemám v plánu.:D Já vím, hrozný.:D ale prostě se mi do toho nějak nechce:D..
Jak jste na tom s pohybem vy slečny?:P A jídelníček se vám povedl?:D
xoxo

Velký vzor..

24. october 2010 at 18:32 | Dee - Dee |  Thinspirations
Už od doby, kdy jsem se dívala na Gossip Girl jsem věděla, že Serena Van Der Woodsen (Hraje jí Blake Lively) bude má 1.!:D.. Sledujete teď někdo Gossip Girl(Super Drbnu) ? .. Už dlouho jsem se na ní nepodívala, ale asi zas začnu:D. Docela mi ty časy, kdy jsem se dívala chybí. Jinak Blake je úžasná:). Je vysoká a má skvělou postavu. Jeden z mých vzorů a taky proto nový desing s ní:).

mynewchange

Ještěže to fitko existuje..

24. october 2010 at 16:42 | Dee - Dee |  Me
ÁÁÁhoj:D:))) Mám skvělou náladu, sice zítra škola, ale jenom dva dny a pak volnoooo:)..

Snídaně [930] : Mysli Jahodové s Mandlemi + Bílá activie
Oběd [1330]: Zapečené kuřecí maso s bramborama (Dva menší plátky masa a 4 brambory.) + Vývar ( Asi tak půl naběračky?..)
Svačina [1530]: Mandarinka
Večeře [1730]: Špenát + Asi 3 Brambory

Mimo: Ochutnala jsem kousek listového těsta s tvarohem a mandlemi.:D (Fakt takový kousíček, ani ne celý plátek.)
Pohyb: 1h a něco fitko :) , bylo úžasně. Dneska jsem dokonce i vyzkoušela takový nový stroj který procvičuje svaly mezi žebrama, nebo co:D. A ještě jeden takový stroj, tam dáte nohy nahoru a lehnete si hlavou dolů a musíte se zvedat:D.. (na břišní svaly..)

23.října

23. october 2010 at 23:26 | Dee - Dee |  Me
Dneska takový odpočinkový den:). Ráno filmy, pak oběd k babičce a o půl 6 jsme si šli zaplavat:D:).


Snídaně [1100] : 1 Celozrná houska (Trochu paštiky) + 2 Loupáky:/
Oběd [1430]: Houbová omáčka + rýže
Večeře [1930]: Polovina salátu  (Úplně výbornéj salát s těstovinama, jogurtovým dresinkem a kuřecím masem:) )

Mimo: U babičky jsem pomáhala péct buchty, tak jsem zkusila trochu těsta a tvarohu.:/:(
Pohyb: Běh + 1 Hod. Plavání


22. října

22. october 2010 at 15:46 | Dee - Dee |  Me
http://1.bp.blogspot.com/_ijU8xX9PNM4/TFkvv_lmDBI/AAAAAAAANpo/LBgKhgVRwjE/s400/tumblr_l6a6ohc1HC1qcoj7io1_500_large.jpg
Čaau Kočky!:)) Omlouvám se, že jsem tu včera nebyla.. Byl to totál fofr.. Ve škole jsem měla dva těláky ( Dělali jsme nějaký zkoušky, kolik dáme sklapovaček za minutu a kolikrát preskočíme snožmo:D..) . Sklapovaček jsem dala jenom 33 za minutu a 76 jsem preskočila.. Jako, možná nic moc, ale jedna holka dala jenom 10 sklapovaček a 20 přeskočila:D.. Mohlo to být i horší;).. No a hned po těch dvou hodinách těláku jsem utíkala za mamkou do práce a potom domů. Nachystala jsem si věci na trénink a šla na tramvaj. Po 1,5 h. tréninku jsem jela už domů, ale autobus mi ujel tak jsem se svezla jiným autobusem na jinou zastávku, jenomže tam na té zastávce to jelo ještě později, takže jsem ještě musela jít několik zastávek.:DD Skvělý, no. Jakmile jsem přišla domů, začala jsem se učit a po učení hned spát. Fakt jsem to nestíhala.:) A jinak jídelníček psát se mi fakt nechce, já si myslím, že nebyl moc špatný. Spíš naopak:D..

Dneska to bylo oproti včerejšku klidné, ale těším se na večer. Jooou!:D Jdu na koncért:))).. A dnešní jídelníček? Asi taky nic moc, ale mám skvělý pocit:). Na oběd jsme měli česnekačku, svíčkovou na smetaně s knedlíkama a sladkou tyčinku. Polívku jsem nejedla, tyčinku jsem dala kámošce a snědla naštěstí jenom jeden knedlík.:D

Snídaně [650] : 1 Sojový rohlík + Vysočina Light + 1 menší loupák
Svačina [950]: Půlka jablka + 1 Sojový rohlík(Zas..:D) + Tavený Sýr Kiri
Oběd [1240]: Svíčková + 1 knedlík (Školní jídelna!!!)
Svačina [1330]: Tvaroh Ovofit Ananas + 2 Hrstky Mysli Jahodových
Svačina [1530]: Apetito Fit Line (Sýr) + Sojový rohlík(Už mi z nich hrabe:D..)
Večeře [1730]: 4 x Knackenbrot + Trochu Kiri Sýru + Vysočina Light 

Jinak k té druhé svačině, já měla docela hlad.:D Na oběd jsem měla jenom trochu omáčky a docela tenkéj plátek knedlíku. No, ale moc se mi to nelíbí. Přes víkend se to určitě zlepší, jelikož konečně vypadnu ze školní jídelny:).

Pití: Čistá voda + Šťáva s Vodou
Pohyb: 100 Dámských Kliků, 60 Sklapovaček, 50 Dřepů s výskokem + Schody.. Nemohla jsem skoro po nich chodit z toho včerejšího tréninku a z těch těláku. Dělali jsme žabáky přes celou tělocvičnu tam a zpátky, ale trenérce se to nelíbilo, tak jsem to musely dělat znova.:DD

Úplně úžasné!:)

20. october 2010 at 16:20 | Dee - Dee |  Thinspirations
http://3.bp.blogspot.com/_ijU8xX9PNM4/TE1CtZpOsQI/AAAAAAAANks/Ar_5bK_VXc4/s400/tumblr_l3t5rnmCax1qaecdj.png
http://4.bp.blogspot.com/_ijU8xX9PNM4/TE1EluIS-EI/AAAAAAAANms/9yq2NN5vvQE/s400/z215213025_large.jpg

http://2.bp.blogspot.com/_ijU8xX9PNM4/TE1FMcAVjDI/AAAAAAAANnM/GSiOKbHCsnI/s400/tumblr_l5y6597r8B1qccjuuo1_400.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_ijU8xX9PNM4/TFkue0neSlI/AAAAAAAANow/FaFFhmSEJSQ/s400/tumblr_l67qrxAmv21qzk6dzo1_400.png


Chci taky!:((


20.října

20. october 2010 at 13:46 | Dee - Dee |  Me
http://2.bp.blogspot.com/_ijU8xX9PNM4/TIrmBfbwNtI/AAAAAAAAOLg/C_JR8n8GRx4/s400/10.png
Čaau holky:D:)))... Dnééska? Ve škole bylo úžasně. :D Po dlouhé době zase dobrá známka a docela dost jsme se tam všichni nasmáli. Tolik trapasů se skoro všem stalo..:D Co vy a škola?:D.. Jinak.. ohledně jídla, dneska se ve škole jedlo lupeto. No, byly jsme s holkama na záchodě (kde si kámoška opisovala domácí úkol:D..) a jiná kámoška tam donesla lupeto a všem nabízela asi desetkrát:///. Samozřéjmě, že mi taky, tak jak jinak:D.. Tak jsem jí řekla, že nechci. A ona hned spustila " To si na dietě nebo, co?:D Blázníš? Si normální? Vem si!:D " tak jsem si teda jeden vzala a "Jenom jeden?" tak jsem si vzala ještě další dva.:D Chápete to?:D Tři lupeta!:D.. Ale oprotí kámošce, co si vzala asi pět hrstí celkem dobrý.:DD Jiinaak dneska jdu zas na to bosu:D! Úplně se těším, až na to, že se budu muset učit na pátek, protože ve čtvrtek mám ve škole dva těláky tím pádem končím pozdě a po škole mám ještě trénink. Jsem zvědavá, jak se to naučím:DSnídaně [610] :activie bílá + Nestlé Fitness Fruits + půlka banánu
Svačina [845]: 3 lupeta:D..
Svačina [940]: 1 Sojový rohlík +  Fitness Šunka nebo co :D.. + Trochu horčice
Oběd [1240]: Půlka porce, co byla ve školní jídelně -  Zapečené těstoviny + trochu uzeného masa(nebylo moc dobré..)
Svačina [1530]: 2,5 knackenbrot + Salám Fit Vysočina
Večeře [1700]:  Jeden krajíc chleba + Ten samý salám:)

Pití: Dobrá voda Bíle hrozny + Šťáva s vodou + čistá voda
Mimo: Nic..

Pohyb: Bosu + 40 dřepů s výskokem

xoxo

Celkem fájn;)

19. october 2010 at 21:37 | Dee - Dee |  Me

Dneska jsem na počítač dorazila až před chvílí, jelikož jsem skoro celéj den nebyla doma. Škola, chemickéj kroužek a pak hned na trénink. Trénink? Dneska úžasný, dokonce jsme nakonec posilovaly břicho, tak jak na tom Bosu.:) Jinak už se tam zítra těším.. No a jídelníček? Né moc skvěléj, ale lepší než včera:).

Snídaně[650]: Mysli Jahodové s Mandlemi + Activie Bílá 
Svačina[940]: Půlka krajíce chleba + Tavený sýr + Nějaký nízkotučný salám(Nevím jméno)+ Mandarinka
Svačina2[1235]:Druhá půlka (ale fakt taková menší, moc velkéj chleba to nebyl) s tím samým
Oběd[1340]: 1 malý kuřecí plátek na citrónu + Bramborová kaše + Jedna lžička okurkového salátu
Svačina[1600]: Mandarinka + 1 čtvereček 80% čokolády
Večeře[1920]: Zelenina s bramborem ( hrášek, mrkev, kukuřice)

pití: čaj na hubnutí, normální čaj, voda čistá, minerálka
pohyb: Trénink + Schody:D..

Hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůza!

18. october 2010 at 17:34 | Dee - Dee |  Me
Jo, jo.. Jak už napovídá titulek - Hrůza! Fakt..:( Nesnáším, když musím jít k babičce a jíst to, co nechci!.. Milionkrát jí řeknu, že nic nechci, ale ona furt a too si vem a too.. A dává mi to furt pod nos "Nee, nevadí když si vezmeš jedno.. No ták.." Přivezla si z dovolené hromadu jídla a samozřéjmě musela přivést taky něco mi.. Naštěstí jsem si nedala ani jeden zákusek (Díkybohu..), ale ten jídelníček se mi vůbec nelíbí.. Zítra to snad nějak spravím a vyběhám na tréninku:(..

Snídaně[640]: Mysli Jahodové s mandlemi + Bílá activie + Ještě pak jedna hrstka těch mysli
Svačina[940]:Jeden malý plátek červené papriky
Svačina 2. [1050]: Krajíc chleba + Tavený sýr asi apetito
Oběd[1340]: Nějaká gulášová polívka + 1,5 malého knedlíku:// plněný jahodama (Dávalo se 5 malých a ještě si chodili přidávat:/ ) 
Svačina[1430]: Čtvrtka jablka
Večeře[1635]: Malinko zelí a kousek kralíka + Asi 2 brambory

Pití : Čistá voda, Mattoni pomerančová, čaj malinový
Pohyb: Kolem 100 schodů(Ale to se jako pohyb brát nedá:() + Asi 5 minut běh

Néé.. už nejím:( Jak jste na tom vy? Určitě líp, co?:( Jediné dvě dobré zprávy z dnešního dne jsou dobré známky a že mě bolí břicho z toho včerejšího fitka:).. Jinak už se těším na zítřejší trénink a ve středu na bosu:).

17. října

17. october 2010 at 16:37 | Dee - Dee |  Me
Knit Cardigan from Allsaints, Sailor Shorts from Santee Alley, Dusty Lavender Bodysuit from UO, Booties from Aldo

Ahooooooj holky!:)
Dneska se mám úplně skvěle:) .. Co vy? Dobrá nálada, nebo naopak?:D.. Jinak ta posilovna.. bylo to skvělé..:) Zezačátku se mi tam sice moc nechtělo, ale jsem ráda, že jsem tam nakonec šla. Dokonce i lidi tam byli milí. :D.. Jinak zezačátku tam byly stroje na protáhnutí apod. První jsem šla na kolo, pak se protáhnout do takové menší tělocvičny, co tam byla. Potom mě vzal táta ( mohla bych říct "trenér":D..) na různé stroje. Na protažení svalů na zádech, na rukách a na břicho. To nám zabralo asi tak 45 minut. A potom se šlo do "aerobní zóny", kde se spíš jakože běhá apod. Tam jsem byla 15 minut vkuse na "stroji na běžení"xD - teď fakt nevím, jak se tomu říká. Jinak těch 15 minut, nezdá se to, ale byla to pěkná makačka. Měla jsem chuť to stopnout po 5 minutách:D.. Bolely mě strašně nohy, ale nakonec jsem to vydržela, no..:DD A pak jsem to všechno zakončila běžeckým pásem. Vůbec jsem si nemyslela, že tam bude tak fajně:).. Příští neděli tam jdu znova:))).

Snídaně[950]: Ovesná kaše EMCO Jablko se skořicí + Banán
Svačina[-]: -
Oběd[1330]: Zelenina na másle ( Brokolice, květákový mozeček, mrkev..) + Asi 5 bramborů
Svačina[1530]: 1 knackenbrot + plátek sýra Fit Line + 1 musli tyčinka Corny Linea (Bez cukru)
Večeře[-]: Dopíšu..

xoxo

Ony? Dokonalé!

16. october 2010 at 22:19 | Dee - Dee |  Thinspirations

16. října

16. october 2010 at 20:17 | Dee - Dee |  Me
Ahoj Holky:)
Jak se máte?.. Co jste dělaly dneska?

Snídaně [915] :activie bílá + mysli Jahodové s mandlemi + 1 loupák:(
Svačina [-]: Nic
Oběd [1320]: Vepřové medailonky + asi 4 brambory + trochu šopského salátu
Svačina [-]: Nic
Večeře [1905]: 2 dalamánky + jeden plátek tvrdého sýra

Pití: Rajec neperlivý, šťáva s vodou, voda.
Mimo: Nic

Pohyb: Celý den na chatě. Chození z lesa a do lesa a tak dál.

Noo.. nic moc:D.. Jinak zítra ráno jdu poprvé do jedné posilovny.:D To bude zajímavý, ale těším se.:) Jinak co vy? Máte nějaké zkušenosti s posilovnama?:D..3 tipy - a co přejídání ?

15. october 2010 at 17:54 | Dee - Dee |  Other
  • Nejste sama
Výzkumy prokázaly, že dnes sníme denně o 500 kalorií více než před třiceti lety. Co to znamená? Všichni se přejídáme, a to díky sladkým nápojům, pochutinám či rychlému občerstvení. Jen si představte vaši ranní pohodu s šálkem kávy - většina z nás si ji nedá jen hořkou a neslazenou, ale přidáme mléko či smetanu, cukr a v kavárně vám do ní nalijí toping v různých příchutích. A hned máte desítky kalorií navíc oproti tomu, co kdysi ráno spořádaly naše babičky.
  • Je to ve vás
Jediné, co musíte udělat, je vzít kontrolu svých porcí pevně do svých rukou a čekat na výsledek. Průměrně totiž sníme takových 3000 kalorií denně, zatímco vaše tělo může bez problému fungovat i s takovým tisícem kalorií denně. Toto je ale pouze ilustrativní, protože přesné množství závisí na vaší hmotnosti, výšce a věku.
  • Tip 1: Měřte to!
Při každém jídle jednoduše změřte, kolik sníte. Než si ráno nalijete do misky cereálie s mlékem, změřte si, kolik se jich tam vejde. Poté si spočítejte, kolik má dané množství jídla kalorií a zamyslete se nad tím. Je to sice dobré, ale klidně vám stačí půlka! Hlad či chuť jednoduše zaženete, když budete před a při jídle pít hodně tekutin, nejlépe pramenitou vodu bez bublinek.
  • Tip 2: Buďte jako Sněhurka mezi trpaslíky!
Staré nádobí zastrčte někam daleko, nebo ho věnujte mladší sestře, která si vybavuje domácnost. Pořiďte si menší talíře, misky a hrnky (nemusí se jednat nutně o trpasličí velikost, stačí dětská). Víte, že před třiceti lety byl průměr talíře 25 cm, zatímco dnes je to již 30 cm? To činí o 40% více místa pro jídlo!
  • Tip 3: Použijte své ruce!
Samozřejmě s sebou nemůžete nosit stále odměrku a měřit, kolik máte jídla na talíři. Použít můžete ale i své ruce (nedoporučuje se při romantické večeři s novým přítelem). Například jedna ženská hrst je jako hrnek ovoce či zeleniny. Tenisový míček si zase můžete představit jako jednu bramboru či kopeček zmrzliny.


15. října 2010

15. october 2010 at 14:44 | Dee - Dee |  Me
ÁÁhoj:) Dneska mě naštvala jedna učitelka ve škole!:( O přestávce jsem s kámoškou a s ní stála u jejího stolu a kámoška říkala něco o tom, že mám prý pěkné oči a začala tam pak probírat barvu očí. A potom tam přišli ještě dvě holky. Jedna taková trochu silnější a víte co nám řekla učitelka? " Jste si podobné, nejste náhodou sestry? Že by vám to rodiče zatajili?"  Potom jsme se o tom ještě bavily v jídelně na obědě (s tou holkou) a shodly jsme se, že nejsme vůbec podobné. Ještě jsem to dneska říkala mamce, ale ta taky řekla, že to je blbost. Já nevím, co si mám myslet!:D A štve mě to!..:D

Snídaně [700] :activie bílá + mysli Jahodové s mandlemi + půlka loupáku
Svačina [940]: Jablko + " Pro Figur" (Je to taková menší musli tyčinka, koupila jsem jí v té budově, kde jsem šla cvičit to bosu..:D:) )
Oběd [1235]: Kapusta + Asi 4 brambory + Kousek Krutího masa ( Fakt kousek, nebylo to moc dobré)
Svačina [1415]: Sojový rohlík s tvrdým sýrem + kousek taveného sýru maratonec
Večeře [1730]: Tmavé pečivo se semínkami:D Nevím, jak se tomu říká, ale je to velké zhruba jak houska a jsou na tom semínka..:DD + 2 plátky Apetito Fit

Mimo: 1 sezamový kousek "sesame"
Pití: Mattoni Pomerančová, Jablkový čaj, malinový jogurtový nápoj

Pohyb : Procházka asi přes 3 km:)

14. října

14. october 2010 at 21:34 | Dee - Dee |  Me
Čaaau holky!:) Dneska celkem fajn den:D:) Co vy? Jak se máte? :P

Snídaně [640] :activie bílá + mysli Jahodové s mandlemi
Svačina [940]: Celozrná houska + Hermelín + Trochu cibule + 1 sušenka bebe dobré ráno
Oběd [1340]: Hrachová kaše + 1 párek + půlka okurky + Půlka krajíce chleba
Svačina [16]: Jablko + menší půlka celozrné tmavé housky + Sýrová pikantní omazánka (K té housce:D..)
Večeře [1920]: 2 knackenbroty + Tavený sýr Maratonec + Tvaroh Ovofit

Mimo: JEDNOU jsem si kousla do rohlíku od kámošky, protože byl " stráásně výbornéj" a doslova mi ho do pusy narvala:D..
Pití: Voda z kohoutku, čaj jahodový, Mattoni Pomeranč

Pohyb: 2 Hod. Tělocviku + Trénink Volejbalu 1,5 h

Noo.. k tomu pohybu:DD Nemohla jsem se moc hýbat, z toho včerejšího Bosu mě bolí břicho a nohy..:):D